Bitcoin (BTC) Wartość na Ethereum (ETH) Blockchain przekracza $100M. Czy to jest Bearish dla BTC?

Zawinięte Bitcoin (wBTC) i podobne żetony są klasą aktywów, które reprezentują Bitcoin (BTC), ale są wydawane na szczycie łańcucha blokowego Ethereum (ETH).

Szansa na skalowanie
Dzięki wielu usługom wiadomo, że łączna wartość aktywów Bitcoin System w łańcuchu blokowym Ethereum (ETH) przekracza 100 milionów dolarów. Niektórzy analitycy uważają, że może to być kluczowy kamień milowy dla usług „owijania“ i znak śmierci dla Bitcoin (BTC).

Dziewięciocyfrowy kamień milowy
Wczoraj uczestnicy ze społeczności Ethereum (ETH) zauważyli, że wolumen tokenizowanych Bitcoinów (BTC) w sieci Ethereum (ETH) zbliżył się do znaku 100 000 000 dolarów. Kilka godzin temu, (28 czerwca 2020), Anthony Sassano, edukator z Ethereum (ETH), gospodarz podcastu Into the Ether, i współzałożyciel EthHub, poinformował o ważnym wydarzeniu:

Zamieścił również ultra-niedźwiedzią analizę wpływu, jaki ten postęp może mieć na Bitcoin (BTC), zarówno na aktywa jak i łańcuch blokowy.

W zakresie oceny aktywów, Bitcoin (BTC) na Ethereum (ETH) nigdy nie będzie grać w piaskownicy z Etereum (ETH) przez siebie. Stawki i opłaty nie są dostępne w przypadku wBTC. W skrócie, flagowa krypto waluta stała się jeszcze jedną monetą w królestwie Ethereum (ETH).

Co więcej, postęp w dziedzinie tokenizacji może również naruszyć integralność i bezpieczeństwo sieci Bitcoin (BTC), ponieważ nagrody za utrzymanie tej integralności są głównym katalizatorem ekonomicznym dla górników. Więcej transakcji odbywa się na Ethereum (ETH), a mniej opłat jest płaconych górnikom Bitcoin (BTC).

Szansa na skalowanie

Co więcej, więcej górników i posiadaczy będzie zainteresowanych bezpośrednią współpracą z siecią Ethereum (ETH). To właśnie sieć Ethereum (ETH) może pozwolić na to, aby każdy atut stał się programowalny i dołączył do niesamowitej i dochodowej gry DeFi, podkreśla pan Sassano.

Jak ostatnio informowany przez U.Today Crypto News, legendarny twórca Bitcoin (BTC) i założyciel Fundacji Bitcoin Gavin Andresen uważa, że migracja do sieci Ethereum (ETH) może być najlepszym rozwiązaniem problemu skalowania Bitcoin (BTC).